Запрошуємо Вас взяти участь у VIII Конкурсі стартапів та представити свій інноваційний проект на одній з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України.

Конкурс пройде в рамках Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge у жовтні 2019 року.

Метою цього заходу є визначення найцікавіших та найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

Конкурс стартапів Sikorsky Challenge — це одна з найголовніших щорічних подій у сфері інноватики України. На ньому зазвичай збираються розробники проектів у багатьох галузях науки і техніки та представники великого інвестиційного бізнесу.

Прийом заявок на Конкурс Стартапів 2019 розпочався!

В цьому році прийом заявок триватиме до серпня 2019 року.

Впродовж цього часу Експертна рада буде оперативно розглядати подані заявки та запрошувати учасників на співбесіди, які будуть відбуватися 1 раз на місяць. До складу Експертної ради залучаються фахівці та ментори Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge, експерти інвестиційних фондів та наукового парку “Київська політехніка”.

За результатами співбесід конкурсанти отримають рекомендації щодо доробки своїх проектів на відповідність вимогам інвестиційних компаній та можливість пройти безкоштовне навчання в Стартап Школі Sikorsky Challenge за тими напрямами, що були недостатньо пророблені в проекті.

Заявки на участь у Конкурсі можуть подавати студенти, аспіранти, підприємці, вчені та співробітники вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ, а також інші фізичні особи. Вік учасників встановлений – від 16 років до 70 років.

Перевага при розгляді заявок надається інженерним проектам за такими напрямками:

• Аграрний сектор
  • Високотехнологічне машинобудування
  • Військово-промисловий комплекс
  • Енергетика
  • Ефективне природокористування
  • Інформаційно-телекомунікаційні технології
  • Космічні технології
  • Робототехніка
  • Створення нових речовин і матеріалів, нанотехнології