CASERS продовжує інформувати провідні ЗВО та викладачів-новаторів України про найцікавіші можливості для практичної освіти від представників бізнесу та органів державної влади.

Наразі, студентів запрошують взяти участь у першому міжнародному кейс-чемпіонаті для студентів від компанії JTI – Make it Bright.

Конкурс для інноваторів будь-яких спеціальностей. Студенти мають нагоду вплинути на розвиток цілої компанії, що налічує 45 тисяч працівників по всьому світу. У кейсі є свобода вибору та широке поле для генерування ідей. Неважливо, це фінансист, філолог, еколог чи IT-шник – в Make It Bright кожна ідея може стати переможною!

Головне завдання конкурсу – запропонувати ідею, яка матиме позитивний вплив на бізнес, працівників та/або суспільство. Ідея може стосуватися будь-якого або декількох напрямків, але це має бути одна конкретна ідея.

Напрямки проектів:

1. БІЗНЕС (Продукція у 130 країнах)
  2. ПРАЦІВНИКИ (45 000 професіоналів по всьому світу)
  3. СУСПІЛЬСТВО (Понад 300 соціальних програм у 60 країнах)

Для викладачів запропонований кейс-чемпіонат з міжнародною компанією може бути відмінним доповненням до практичних занять!

Що отримають учасники:

1. Досвід роботи над справжнім кейсом, яким можна доповнити своє резюме.
  2. Незвичайні soft-skill тренінги у видовищній локації.
  3. 10 команд, відібраних до національного фіналу, зможуть познайомитися та попрацювати з експертами JTI.
  4. Команда-переможець полетить у Женеву на міжнародний фінал 22-23 жовтня.
  5. Переможці міжнародного фіналу отримають Apple MacBook та піврічне оплачуване стажування в компанії JTI з ротаціями в декількох країнах, першою з яких буде Швейцарія.

Щоб взяти участь, необхідно:

1. Бути генератором позитивних ідей
  2. Навчатися на 3-6 курсі будь-якого вишу;
  3. Мати не більше двох років досвіду роботи з повною зайнятістю
  4. Володіти англійською на рівні upper-intermediate або fluent;
  5. Зареєструватися на платформі makeitbright.com до 23 травня
  6. Створити команду з 2-х чоловік та подати свою супер-ідею до 30 травня.

Офіційна сторінка конкурсу англійською на платформі – makeitbright.com

Стислий опис українською на платформі casers.orgbit.ly/2UoGFsJ

Офіційна сайт компанії JTI – jti.com