Фестиваль Українського аматорського театру «День театру» ‒ постійно діюча фестивальна програма народної творчості за участю аматорських театральних колективів України. Засновник фестивалю – Громадська організація ТК “Модус-Ніка”.

Головна  мета  фестивалю – сприяння  створенню  в  Україні  умов  для  творчого  розвитку  та  організаційного  становлення  аматорського  театру  всіх  видів  та  жанрів  театрального  мистецтва  незалежно  від  відомчого  підпорядкування, формування  єдиного  культурного  простору  в  українському  суспільстві, розвиток  національної  самосвідомості  та  громадянського  суспільства.

Заходи фестивалю відбудуться в приміщеннях: Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка (площа Івана Франко, 3), Київського академічного молодого театру (м. Київ, вул. Прорізна, 17); ТЮГу Київського  академічного “Театру на Липках”(м. Київ, вул. Липська, 15-17); Київського театру “Золоті ворота” (м. Київ, вул. Шовковична, 7-А), Мистецько-концертного центру ім. Івана Козловського ( вул. Хрещатик, 50б), Українського малого драматичного театру (вул. О.Гончара, 33).

На Третій фестиваль українського аматорського тетру “День театру” зібралась величезна українська театральна родина – майже 1400 акторів! Вік учасників від 5 до 65 років96 театрів – дитячих, юнацьких, студентських, молодіжних, аматорських з 40 міст України!!
Представлені всі жанри та види театрального мистецтва драми, комедії, трагедії, мюзикли, хореографічні вистави, опера, лялькові вистави, пластичні вистави, театр тіней, “чорний театр”, вуличний театр, експериментальний театр.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ в Київському академічному молодому театрі (м. Київ, вул. Прорізна, 17), камерна сцена.

11.00-12.20
“Рицарські страсті” комедія-фарс Валентин Красногоров.
Виконує – Студентський театр ЖДТУ,  художні керівники Колядюк Сергій  та Мокра Тетяна.

13.00-14.30
“Данило Галицький” історична драма Василь Босович Виконує – Калуський народний театр “Легенда”,  художні керівники Леся Піцик, Ірина Хемич.

14.55-15.20
“Як жінки чоловіків провчили” музична драма
Виконує -Театральна студія “ТАМІ” м. Луцьк (театр активних молодих інвалідів),  художній керівник Антонюк Алла.

“ОСКАР” комедія положень Клод Маньє
Виконує – Народний молодіжний театр-студія “Юність” (за участі студентів Житомирської політехніки), художній керівник Мокра Тетяна.

17.40-18.50
“Змарновані долі” драма (за оповіданями А.П.Чехова)
Виконує – юнацький театр- Театр-студія “Овация” при ОАТМК им.М.Водяного, м.Одеса, художній керівник. Сініков ( Платов) Віталій

19.00-20.20
“По дорозі в казку” драматичний етюд на 3 картини, О. Олесь
Виконує – аматорський театр, Зразковий художній колектив дитячий театр “Спалах”, м.Київ,  художній керівник Алла Купчик.

21.00-22.30
“ПОРТАЛь” – іронічна комедія Ерік-Еммануель Шмітт.  Виконує – Київський театр-студія «МІФ», художній керівник Кравченко Олександра.

Запрошуємо всіх бажаючих підтримати наших студентів-акторів та долучитися до перегляду вистав Фестивалю!