Запрошуємо взяти участь у семінарі “Розвиток технологій у індустрії виробництва щебеню” компанії Metso і дистриб’ютора MCES AB (СВ ТЕК) на базі гірничо-екологічного факультету Державного університету «Житомирська політехніка».

Під час семінару Ви зможете познайомитися з тенденціями розвитку галузі, а також рішеннями Metso для збільшення ефективності виробництва щебеню.

ТЕМИ СЕМІНАРУ:

• Глобальні мегатренди та їх вплив на бізнес.
  • Metso в галузі виробництва щебеню: повний спектр рішень для дроблення і сортування.
  • Чому оригінальні запасні та частини, що зношуються?
  • Рішення для захисту і зносу та сервісні опції.

Семінар відбудеться 19 вересня (четвер) з 900 до 1800 за адресою: вул. Чуднівська, 103 м. Житомир в ауд. 316 (3 поверх) Державного університету «Житомирська політехніка».

Будемо раді бачити Вас серед учасників! Детальну інформацію, програму семінару та реєстраційну форму Ви можете знайти на сторінці компанії Metso: https://www.metso.com/ru/events/2019/seminar-ukraine-2019/