Кіберспортивний портал EGamersWorld запрошує студентів Житомирської політехніки взяти участь у конкурсі з цінними призами – “Напиши про кіберспорт”!

Правила участі в конкурсі дуже прості – необхідно в період з 20 вересня 2019 до 20 грудня 2019 написати невелику роботу про кіберспорт або комп’ютерні ігри і надіслати в редакцію.

Після закінчення конкурсу фахівці вивчать надіслані роботи і виберуть 3 кращі. Автори цих робіт отримають цінні призи:

  • 1 місце – навушники HyperX Cloud Stinger Core
  • 2 місце – клавіатура Trust GXT 285 Advanced і миша Bloody V7M
  • 3 місце-ігрова поверхня HyperX Fury S Pro NaVi Edition

Конкурс буде цікавий, в першу чергу, всім любителям змагальних комп’ютерних ігор.

  • Участь у конкурсі безкоштовна!
  • Мета конкурсу – популяризація галузі змагальних ігор, як перспективної для побудови кар’єри.

Детально ознайомитися з правилами:

Ознайомитися з правилами конкурсу і відправити роботу

Що таке кіберспорт?

Кіберспорт, Еспорт — спортивні змагання з відеоігор. Історія електронного спорту почалася з гри Quake, яка мала режим мережевої гри через LAN або інтернет. Завдяки популярності гри Doom, в 1997 році в США з’явилася перша ліга електронного спорту — Cyberathlete Professional League (CPL). Відтоді з’явилося багато нових ліг із кіберспорту.

Світова аудиторія кiберспорту у 2015 році становила 226 мільйонів людей. А вже у 2019 році прогнозована аудиторія глядачів становить 450 мільйонів.

У кіберспорті себе можуть знайти не тільки гравці, але і представники широкого спектру професій — програмісти, дизайнери, IT-фахівці, фахівці в галузі телебачення, маркетологи, журналісти, спортивні аналітики, фахівці, психологи, медики, фахівці в галузі суспільних відносин, фахівці з туризму та багато інших.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *