В межах соціального проєкту для студентів “Scholarship в Україні”, стартував новий VI конкурс для здобувачів вищої освіти.

Для здобувачів вищої освіти – це вже VI конкурc, який компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проєкту в Україні, організовує. Призовий фонд VI конкурсу складає 63 000 грн.

Детальніше про діючий конкурс:

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти 2-5 курсів (в т.ч. і магістри), не зважаючи на фаховий напрямок навчання. Переможці (а їх буде троє) отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн, а студенти, які займуть 2гі та 3ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.
Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.
Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках конкурсу грантонадавачів:

·         І грант – https://proflowers.ua/page/scholarship «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу»

·         ІІ грант – https://avtoboom.com.ua/scholarship/ «Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку»

·         ІІІ грант – https://posylka.net/uk/scholarship «Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів»

Готові роботи приймаються до 14 грудня.
Карантин не вплине на проведення конкурсу. Студенти обов’язково отримають свої гранти.
Гранти освітяни можуть використати на сплату навчання в закладі вищої освіти або сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

Прес-конференцію, з приводу старту нового конкурсу, можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/fJ8WDbUG_rY

Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *