Тема есе: «Права людини в епоху розвитку штучного інтелекту».

Для кого: українських студентів, які навчаються за спеціальностями «Правознавство», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність», а також для молодих практикуючих юристів та юристок.

Автори найкращих робіт отримають призи.

Вимоги до есе:

• документ у форматі doc, docх
  • назва файлу відповідає прізвищу, імені та по батькові автора есе
  • обсяг – 5-7 сторінок книжкового формату А4, включно із списком літератури
  • сторінки не нумеруються
  • шрифт Тіmеs New Roman, кегель 14, міжрядковий інтервал 1,5
  • поля: ліве та нижнє – 25 мм, праве – 20 мм, верхнє – 10 мм
  • мова написання – українська, англійська
  • есе має бути результатом особистої інтелектуальної праці автора есе. Оргкомітет проведе перевірку на плагіат

Есе потрібно надіслати на пошту academicactivities.odesa@ua.elsa.org. Тема листа – «Конкурс есе ПІБ автора».

У самому повідомленні зазнач: ПІБ, місце навчання (університет, факультет, курс), місто проживання та номер телефону для зв’язку.

За детальною інформацією звертайся до віце-президентки з Академічної діяльності ELSA Odesa Трушкіної Анни: +380977509507, Telegram @this_is_true , Instagram @annn_true