Онлайн-дискусія “Як збільшити кількість дівчат у науці” — це захід формату круглого столу, приурочений до Міжнародного дня жінок та дівчат у науці, який відзначається щороку 11 лютого.

Це свято “засновано для того, щоб досягти повного і рівного доступу жінок і дівчаток до науки, а також забезпечити гендерну рівність і розширення прав і можливостей жінок і дівчат”, як йдеться в резолюції 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 2015 року.За даними UNESCO за 2016 рік, виявилося, що серед вчених тільки 28% – це жінки, а керівні посади в наукових установах Європи займають тільки 11% жінок. А якщо ж говорити про нобелівських лауреатів за всю історію існування премії, то жінок серед них тільки 3%.

Мета заходу – обговорити шляхи досягнення якісних змін у процесі залучення жінок і дівчат у науку, щоб зменшити гендерний дисбаланс у науці та причини його виникнення. У списку запрошених гостей: L’Oreal Ukraine, НАН України, Музей Науки НЦ “МАНУ”, ІМЗО, філіали “Дівчата STEM”.

Серед питань, що будуть обговорюватися:
– де починаються гендерні стереотипи та упередження у ставленні до науки – як їх виявити та подолати;
– школа-університет- як не втратити інтерес до науки;
– можливості розкриття наукового потенціалу дівчат і жінок в Україні.

Захід відбудеться 11 лютого з  15:00 до 17:00 з прямою трансляцією у мережі Інтернет.  До участі запрошуються дівчата віком 14-23 років, які цікавляться STEM або навчаються на STEM спеціальностях, та науковиці віком 23-40 років.

Для отримання посилання на трансляцію події – заповніть, будь ласка, дану форму реєстрації:  http://bit.ly/3tE9ROZ

У день події 11 лютого на електронну пошту вам надійде посилання на трансляцію події. Перевіряйте також папку “спам”.

Контактна інформація: stem@csr-ukraine.org або за телефоном (044) 292 02 48

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *