Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує взяти участь у щорічній онлайн-Євровікторині для учасників, які прагнуть більше дізнатися про ЄС та відносини з Україною.

Цьогоріч вона проходить у три етапи – після кожного визначаються найкращі гравці. Традиційно Євровікторина відбувається в онлайн-форматі та збирає десятки тисяч учасників з усієї України.

Euroquiz-2021 охоплює п’ять тематичних блоків: що таке Європейський Союз; європейська культура; життя в ЄС; розвиток ЄС; що зараз на порядку денному в ЄС. У кожному блоці є від 16 до 24 запитань, розрахованих на дві вікові категорії – підлітків до 14 років та молоді від 15 років. Відповідно, є різниця у складності та кількості запитань.

Переможцями стануть сто найкращих гравців у кожній категорії, вони отримають сертифікати. Щороку призерами вікторини стають декілька тисяч учасників, які отримують сувеніри від Представництва ЄС в Україні – брендовані символікою Євросоюзу флешки, ручки, блокноти, футболки, брелоки, парасольки, значки тощо.

Для участі у Euroquiz-2021 потрібно зареєструватися за посиланням www.euroquiz.org.ua/euroquiz .

Учасники можуть заробити бали за швидкість та успішність проходження тематичного раунду, кожен з яких дозволяється проходити безліч разів. Однак зарахованим буде лише останній результат.

У Євровікторини є внутрішня валюта – квізкоін. Чим частіше гравець заходить до вікторини, тим більше квізкоінів може отримати і обміняти їх на сувеніри.

На учасників чекає захоплююча інтелектуальна онлайн-гра, що триватиме до 31 грудня цього року.

 

Довідково: Всеукраїнська Євровікторина від Представництва ЄС в Україні проводиться п’ять років поспіль. За цей час у ній взяли участь десятки тисяч осіб з усієї України. Вікторина покликана поглибити знання української молоді про ЄС, сприяти зближенню та комунікації молоді в країнах Євросоюзу та Україні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.