Хочеш отримати грант на свою ідею проєкту? Запрошуємо взяти участь у крутому онлайн-хакатоні для студенток та разом з нами довести, що наука та технології – точно для дівчат!
Онлайн-хакатон “Hack4Good: як зацікавити дівчат технологіями” – це унікальна онлайн подія, за короткий період якої, учасниці розробляють командні проєкти на тему заохочення дівчат до STEM спеціальностей!

Дата: 3-5 листопада 2021 року
Попередній час:
3 листопада – 10:00 – 18:00
4 листопада – 10:00 – 18:00
5 листопада – 10:00 – 17:00

Для кого: дівчата віком 16-24 роки
Де: онлайн, ZOOM

Реєстрація до 28 жовтня включно – https://forms.gle/LTQBnw5aADrLy4uV6

Протягом трьох днів на учасниць очікують:
• майстер-класи від експертів/ок з ефективних презентацій та пітчингу;
• сесія з дизайн-мислення та гендерної рівності;
• робота в командах над ідеями проєктів, які допоможуть зробити STEM-професії цікавими для дівчат;
• менторський супровід команд протягом програми хакатону;
• нагородження учасниць та допомога з розробкою та втіленням проєкту у майбутньому;
• знайомство та натхненні розмови з успішними жінками в STEM про майбутню кар’єру.

Хто може взяти участь?
Дівчата віком з 16 до 24 років, які є студентками ЗВО й професійно-технічних навчальних закладів та які навчаються на спеціальностях технічного спрямування або є студентками спеціальностей будь-якого іншого спрямування й зацікавлені технологічними сферами та мають мотивацію до участі в Хакатоні.

До участі буде відібрано 40 учасниць з усієї України. Під час заходу буде сформовано команди з відібраних учасниць.

Всі учасниці отримають круті подарунки від організаторів, а команда-переможниця отримає грант у розмірі 93 000 грн на реалізацію ідеї проєкту до кінця року для зацікавлення дівчат технологіями! 🤩

Умови та правила участі за посиланням: https://bit.ly/2YGWGCu

Захід організовують: Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» (ініціатива Дівчата STEM) та Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine в рамках проєкту “Трамплін до рівності”, який реалізується за фінансової підтримки Швеції (Embassy of Sweden in Kyiv) та за сприяння Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції
Медіапартнери: Studway, Unistudy.org.ua – international education