Державний університет «Житомирська політехніка» запрошує на Локальний тренінг за програмою “Active Citizens” від Британської Ради, що відбудеться 20-22 січня 2022 р. у форматі онлайн.

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Це прекрасна можливість не просто отримати нову інформацію, а також поставити питання майстру-фасилітатору.

Де саме: онлайн (реєстрація https://forms.gle/cMDxcise6BVmAQK4A)

Коли: 20-22 січня 2022 року.

Організатор-партнер Програми: Державний університет «Житомирська політехніка», Центр розвитку професійної кар’єри.

Онлайн-тренінг є загальнодоступним для всіх кому є 18 років, хто хоче дізнатися більше про те, як стати активним громадянином, розвинути необхідні навички та вміння, щоб в подальшому могли реалізовувати ідеї в життя.

Що надасть вам тренінг:

– успішні учасники та учасниці отримають сертифікати від програми Британської Ради;

– отримати навички про те, як змінювати світ навколо себе;

– знання про те, що таке проект соціальної дії, як зробити його успішно та як оримати грант на його релізацію;

– організація-партнер надасть вам підтримку, а також фасилітаторок для реалізації проектів на локальному рівні.

Партнер – Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

За додатковою інформацією звертайтесь до фасилітаторок програми «Активні громадяни» Державного університету «Житомирська політехніка»:

Тел., telegram, viber: +3805031309997 Юлія Богоявленська; e-mail: yubogoyavlenska@gmail.com

+380673904438 Світлана Обіход; e-mail: obihodsv@ukr.net

Smm-менеджер : +380733098641 Світлана Новицька; e-mail: svitlana.novytska.sn@gmail.com

Технічна підтримка: +380980080718 Віталій Харченко

Проєкт реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.

#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #ЦеЖ_Політехніка