Вітаємо!

🇺🇦 Сила України в її людях. Сьогодні, обороняючи нашу країну від ворога, ми переконуємось у цьому щодня, щогодини і щохвилини. Боротьба за нашу свободу і незалежність не обмежується військовим фронтом, хоча він і є найважливішим. Ще одним важливим фронтом є фронт волонтерський.

👫 Ми хочемо аби про єдність і працелюбність українських волонтерів дізналося якомога більше людей, саме тому запрошуємо долучитися до дослідження “Соціальна активність молоді в умовах війни: дослідження і створення каталогу волонтерських практик”.

📌 Як стати учасником/цею?

🔸якщо вам від 18 до 35 років і ви залучені до волонтерства – заповнюйте анкету за посиланням
🔸розповідайте про свій досвід волонтерства та ініціативу/організацію в якій ви волонтерите;
🔸кличте друзів, аби ми могли охопити якомога більше людей;
🔸якщо ви старші за 35 років і працюєте з молоддю та/чи студентами – поширюйте інформацію серед тих, хто займається волонтерством.
📝 За результатами дослідження буде створено матеріал, що включатиме аналітичний блок, а також інформацію про волонтерські організації/ініціативи, представники яких брали участь у дослідженні.
💙💛 Ukraine is the capital of great people. Let’s talk about it. Разом до перемоги!
ℹ️ Організатори: Кафедра соціальної реабілітації та соціальної педагогіки КНУ та Школа соціального лідерства у партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні FES-Ukraine.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *