До уваги студентів ЖДТУ!  22 січня 2019 року стартував ІІ конкурс проекту Scholarship в Україні. В рамках цього конкурсу грантодателями надається грант на навчання переможцям в розмірі 12 700 грн.

Для участі в конкурсі студентам потрібно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тему.

За умовами конкурсу участь можуть взяти студенти:

• громадяни України;
  • 2 – 5 курсу;
  • денної та заочної форми навчання;
  • учні на контрактній та бюджетній основі.

В цьому році  видаються 3 гранти на навчання: 2  в фінансово – економічній сфері та 1 в сфері інформаційних технологій.

Завданням студента є написати аналітичну статтю на одну з запропонованих тем обраного напрямку:

–  у фінансово-економічному:
тема 1. “Перспектива експансії послуг МФО на суміжні фінансові ринки на прикладі закордонних ринків”

тема 2. “Соціальні аспекти в діяльності МФО: методи та шляхи їх вирішення для підвищення конкурентоспроможності на ринку фінансових послуг”

– у напрямку інформаційних технологій:
 тема 3. “Система оцінки при багатокритеріальному виборі: пропозиція найбільш оптимального методу”

Роботи приймаються до 15.03.2019 року.

Додаткова інформація за посиланням: https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2019-2