Цікавить вища освіта в США?

Представники консультативного центру мережі “EducationUSA” в Україні запрошують всіх бажаючих на зустріч-презентацію щодо можливостей отримання вищої освіти у США та стипендіальних програм уряду.

Презентація відбудеться 15 лютого об 11.00, конференц-зал ЖДТУ.

Консультативний центр мережі EducationUSA у Києві входить до мережі з понад 425 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у більше, як 175 країнах, та надає точну, повну, об’єктивну і неупереджену інформацію про всі акредитовані американські вищі навчальні заклади та процес вступу до коледжів та університетів у США.

EducationUSA є офіційним джерелом інформації про вищу освіту в США. Центр спонсорується Державним департаментом США за підтримки Посольства США в Україні та адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS.

Додаткова інформація: відділ міжнародних зв’язків ЖДТУ.

Запрошення ЖДТУ