Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує українським студентам та вченим продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії. Програма буде реалізована у  2019/2020 навчальному році.

Пропозиція поділена на три блоки:

– стипендії на навчання для студентів, які здобувають рівень бакалавра або магістра;

– стипендії для наукових досліджень, які надаватимуться викладачам та вченим вишів;

– стипендії на участь у літніх школах, на які можуть претендувати студенти, академічні та наукові співробітники закладів вищої освіти.

Подача заявок на отримання стипендії триватиме до 1 квітня 2019 року.

Докладніше про розмір стипендій, умови участі у програмі та термін навчання – в інформаційному бюлетені або на сайті агентства http://viaa.gov.lv/eng/scholarships_gov/latvian_scholarships/

З питаннями щодо стипендіальних програм можна звертатись за телефоном +37167814331 або на ел.пошту scholarships@viaa.gov.lv (фахівець Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії Маріка Піра).

Інформація з сайту Міністерства освіти і науки України