Спільноти випускників Кембриджського та Оксфордського університетів разом з ГО “Родини Героїв Небесної Сотні” підтримують талановитих українських науковців у їхній участі в конференціях в Кембриджському та Оксфордському університетах.

Тревел-грант ім. Богдана Сольчаника організовується з з метою вшанування пам’яті Героя України, Героя Небесної Сотні Богдана Сольчаника — історика, випускника Львівського національного університету, викладача Українського католицького університету, представника української наукової еліти, який під час Революції Гідності готував до захисту дисертацію, присвячену виборчим процесам, і який вважав обов’язком викладача підтримати студентську молодь у її прагненні захистити в Україні право людей на вільні зібрання, демократію та європейські цінності.

Спеціальності: гуманітарні, технічні і природничі науки.

Розмір гранту: покриття візи, переліту, проїзду та проживання (сума різна в кожному випадку, залежно від загального фонду гранту).

Процес подачі:

  1. Науковець/академік/студент самостійно шукає для себе конференції у в Кембриджському та Оксфордському університетах, залежно від власної тематики досліджень та спеціалізації.
  2. Самостійно подається на конференцію та очікує підтвердження участі.
  3. Із підтвердженням участі у конференції подається на тревел-грант.

Більше деталей на сайтіhttp://solchanykgrant.com/

інформація сайт

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *