Запрошуємо студентів та викладачів для формування команд ЖДТУ з метою участі в студентській лізі та лізі наставників VI Всеукраїнського бізнес-турніру “Стратегія фірми-2019”. Для проведення турніру використовується професійний програмний продукт – бізнес-симуляція бізнес-симулятора ViAL+.

Комп’ютерна програма-симулятор ViAl+ реалістично моделює виробниче підприємство та ринкове середовище його діяльності. У цій програмі можливо апробувати теоретичні знання з економічних дисциплін та поступово набути управлінських компетентностей. Безпосередньо впливаючи на живий конкурентний ринок, учасник симуляції досягає поставлених цілей керівництва, отримує прибуток, розвиває власний бізнес. Управління компанією у ViAL+ здійснюється за періодами її діяльності на ринку, через організацію роботи основних відділів підприємства.

Реєстрація для участі у Турнірі відкрита на сайті http://kint.com.ua з 15.01.2019р. до 23.02.2019р.

Участь у заході є безкоштовною.

За додатковою інформацією звертатися до д.е.н., доц., зав. кафедри економіки та підприємництва ЖДТУ Валінкевич Наталії Василівни (ауд. 414а).

Апробувати демо-версію VIAL+ безкоштовно просто зараз!

Стаття Вікіпедії “Всеукраїнський бізнес-турнір “Стратегія фірми”.

Лист МОН України