Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України спільно із комітетом з питань освіти, науки та інновацій Верховної ради України та Національною спілкою письменників України вже протягом 12 років проводить Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів ʺВрятувати від забуттяʺ.

Учасникам конкурсу повинні надіслати свої роботи у вигляді фільмів на 7-9 хвилин про історію свого роду, міста, села, храму, пам’яток культури, знакових людей свого краю.

Метою проекту є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Умови конкурсу:

1.У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти.

2.Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

3.Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу за посиланням до 1 грудня 2019 р. Протягом грудня 2019 – січня 2020 р. журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців.

4.До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі ʺ.aviʺ.

5.Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.

6.На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.

7.Авторський текст виконується українською мовою.

8.До роботи слід долучити окремим файлом у форматі ʺ.docʺ анкету.

9. Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.

10. При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою.Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2020 р.

Організатором є благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київський міським будинком учителя. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *