Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів: “СТАЛИЙ РОЗВИТОК КРАЇНИ В РАМКАХ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ”. Конференція відбудеться 7 листопада 2019 року в Державному університеті «Житомирська політехніка» за адресою м. Житомир, вул. Чуднівська, 103.
Розміщення тез у збірнику БЕЗКОШТОВНЕ.
НАУКОВІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Екологічна безпека сталого розвитку.
2. Раціональне використання природних ресурсів.
3. Розвиток економічних інструментів досягнення сталого розвитку
4. Соціальна відповідальність бізнесу як складова сталого розвитку.

Примітка: * З правилами оформлення та подання тез доповідей можна ознайомитись на сайті Державного університету «Житомирська політехніка» http://www.ztu.edu.ua у розділі “Наукова діяльність / Конференції” та в Інформаційному повідомленні конференції.