На Prometheus стартує реєстрація на одразу 5 безкоштовних курсів для вивчення англійської мови від одного з найкращих вишів світу – університету Пенсильванії https://prometheus.org.ua/english!

«Англійська для кар’єрного зростання» допоможе вам опанувати лексику, необхідну для пошуку роботи, складання резюме та проходження співбесіди.

«Англійська для журналістів» ознайомить з сучасними журналістськими стандартами та надасть мовний інструментарій для роботи в епоху цифрових медіа.

«Англійська для бізнесу та підприємництва» – чудовий путівник до нових можливостей у бізнесі.

«Англійська для медіаграмотності» допоможе опанувати англомовні тези стосовно пошуку та перевірки інформації.

«Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика)» покращить навички та лексичні знання англійської мови для науки, особливо у сфері енергоефективності.

Всі ці курси розроблені найкращими фахівцями з викладання іноземних мов, сертифікованими професорами університету Пенсильванії. Курси будуть розміщені англійською мовою, адже вони одразу створювались для неносіїв. А по завершенню ви зможете одержати сертифікат абсолютно безкоштовно! Всі курси стартують у березні, поспішайте та реєструйтесь зараз!

За інформацією Ivan Prymachenko в соціальній мережі Facebook