Апарат Верховної Ради України спільно з громадською організацією  «Ліга інтернів» ОГОЛОШУЮТЬ   КОНКУРС на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у січні– липні 2021 року

Відбір та участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України здійснюються відповідно до Розпорядження в.о. Керівника Апарату Верховної Ради України № 1702-К від 16 жовтня 2020 р.

Умови проведення конкурсу:

1. Конкурсний відбір для участі у Програмі здійснюється у 2 тури:

Перший тур – конкурс анкет до 15 листопада 2020 року.

Другий тур – індивідуальна співбесіда відібраних у першому турі конкурсантів з Комісією з питань стажування молоді в Апараті Верховної Ради України (грудень 2020 року).

Рішення Комісії з питань стажування молоді в Апараті Верховної Ради України остаточне, пояснення рішень не надаються. Скарги та апеляції щодо результатів конкурсного відбору не приймаються та не розглядаються.

2. Подання анкет здійснюється в електронній формі за посиланням до 15-го листопада 2020 року (до 23:59). Після успішного заповнення анкети, на Вашу електронну пошту, яку Ви вказали в розділі персональних даних, прийде заповнена копія анкети. Перевіряйте папку «спам» Ваших поштових скриньок, а також перевіряйте правильність написання електронної пошти.

Анкета містить гіперпосилання, за яким ви зможете знайти орієнтовний перелік структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України).

З вимогами до фото можете ознайомитися тут.

3. Основні вимоги до претендентів:

  • бути громадянином України;
  • вік – до 35 років;
  • вільно володіти державною мовою;
  • володіти однією з іноземних мов, які є офіційними мовами Ради Європи на рівні, достатньому для виконання завдань у підрозділі стажування;
  • завершений перший рівень вищої освіти – «бакалавр»;
  • не бути учасником Програми в минулому;
  • не бути державним службовцем;
  • не бути штатним/позаштатним помічником-консультантом народного депутата України.

Джерело

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *