Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній програмі «Насіння для майбутнього 2021» (Seeds for the Future 2021). Компанія реалізує цей проект з 2008 року, в Україні він стартував у 2016 році. Найкращі студенти університетів світу мають змогу дізнатися про галузеві тенденції, особливості технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
Оскільки в 2021 році «Насіння для майбутнього» проводиться в онлайн форматі, компанія надає можливість більшій кількості студентів узяти участь у програмі (брошуру про програму можна завантажити тут).
Термін подачі заявок для участі в конкурсі: до 30.06.2021.
Дати проведення онлайн програми в Україні: з 19 по 26 липня 2021 року включно.

Це більше ніж освітні курси!
Найактивніші та найнаполегливіші студенти отримають призи, сертифікат про проходження курсів та зможуть пройти оплачуване стажування в Huawei Ukraine!
Учасники програми приєднаються до глобальної спільноти «Global Alumni Connections», яка зібрала випускників «Насіння для майбутнього» попередніх років.

Для кого програма «Насіння для майбутнього 2021»?

• Для студентів-бакалаврів (починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс);
  • Студентів магістратури;
  • Випускників, які отримали диплом у 2021 році.

Спеціалізація студентів та випускників 2021 року:

• Технічні спеціальності (STEM): телекомунікації, радіофізика, штучний інтелект, IT, хмарні обчислення, кібербезпека, енергетика (теплоенергетика, сонячна енергетика);
  • Нетехнічні спеціальності з високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Для участі кандидати мають надіслати на електронну адресу csrukraine@huawei.com наступні документи:
1. Мотиваційний лист англійською мовою (від 1 до 2 сторінок). Тема: “Why taking part in the international studying programs is important for me?”
Вимоги до оформлення:

• Поля: усі поля 2 см
  • Шрифт: Arial, розмір 12, міжрядковий інтервал 1,5, відступ першого рядка 1,25, вирівнювання тексту по ширині.
  • Необхідно надіслати файл у форматі PDF.

2. Заява українською орму заяви можна завантажити тут).

3. Для студентів бакалаврів 3-4 курсу – витяг або скан залікової книжки з балами за навчання.
Для випускників 2021 року – скан додатку до диплому або скан залікової книжки з балами за навчання.

З тими, хто відповідає цим критеріям, буде проведено індивідуальна онлайн-співбесіда українською та англійською мовами.

Тематика курсів програми «Насіння для майбутнього 2021»:

Обов’язкові курси:
1. Прямі трансляції лекцій із штаб-квартири в Шеньчжені, а також від кращих фахівців з інших світових компаній.
2. Курси на платформі iLearningX:

• 5G (базовий рівень): вступ до 5G.
  • Хмарні обчислення (базовий рівень): розробка та основні концепції.
  • Штучний інтелект (базовий рівень).

2. Додаткові курси за вибором (студенти обирають курси, що відповідають їхнім інтересам):

• ІКТ.
  • Лідерство.
  • Бізнес.
  • Огляд компанії Huawei.
  • Сучасний та традиційний Китай.

Усі онлайн курси проводитимуться англійською мовою.Умови отримання сертифікатів та призів:

• Проходження всіх обов’язкових онлайн курсів.
  • Активне залучення в навчальний процес.
  • Успішно складені іспити з обов’язкових онлайн курсів (необхідно набрати як мінімум
  • 60 балів зі 100).

Умови отримання можливості для проходження стажування в Huawei Ukraine:

• Проходження всіх обов’язкових онлайн курсів.
  • Активне залучення в навчальний процес.
  • 80 балів зі 100).
  • Успішне проходження співбесіди в один з відділів Huawei Ukraine.

Критерії відбору учасників:

• Високі результати навчання (83-100 балів за профільними предметами).
  • Знання англійської мови Intermediate та вище.
  • Досвід роботи у проектах та участь у конкурсах за фахом.
  • Зацікавленість у майбутньому працевлаштуванні у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Контакти:
Івженко Юлія, менеджер проекту Seeds for the Future, PR-ассистент ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА», ivzhenko.yuliia@huawei.com