Інститут політико-правових та релігійних досліджень спільно з Радою молодих юристів України, з нагоди відзначення 25-ої річниці Конституції України, проводять Всеукраїнський конкурс есе «Молодь про Конституцію України».

До участі у Конкурсі запрошуються студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти.
Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді.
Теми для студентів та аспірантів закладів вищої освіти:
– Судова реформа;
– Децентралізація;
– Конституційне судочинство.
Вимоги до есе:
Обсяг есе до 2х сторінок. Поля: верхнє, нижнє, праве – 15мм, ліве – 20мм; шрифт – Times New Roman, кегль – 14, інтервал між рядками – 1,5, відступ – 1,25.
Есе має містити особисту думку автора, не повинно містити плагіату, а у випадку цитування обов’язково має бути оформлена згадка про джерело. Мова: українська.
Прийом конкурсних робіт до 25.06.2021 року.
Для участі у Конкурсі необхідно:
Заповнити заявку за адресою: https://bit.ly/3o4p49I
Направити конкурсну роботу на е-адресу krmjua@gmail.com, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».
Додаткова інформація:
Оргкомітет: