До уваги науковців, викладачів закладів вищої та фахової передвищої освіти, вчителів закладів загальної середньої освіти, всіх зацікавлених! Запрошуємо Вас на благодійне підвищення науково-педагогічної кваліфікації на тему:  “Безпека під час війни”, яке відбудеться онлайн 23 серпня 2022 р. о 18:00.

Модератор заходу – професор кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної Полтавського державного аграрного університету Микола Зось-Кіор. Спікери – практики, громадські активісти, волонтери, військові, найкращі в темі.

Усі учасники отримають електронний сертифікат про підвищення кваліфікації.
Вартість навчання: 200 грн. Всі кошти будуть спрямовані на підтримку  конкретних підрозділів ЗСУ на передовій.

Телефон для довідок: +380996411199 Олена Вараксіна
Форма для реєстрації: https://forms.gle/kJTLReiExWXVdyeE7
Номер картки: 4149499343184337 (Олена Вікторівна  Вараксіна).

Про оплату прохання повідомити СМС на Вайбер, після чого Ви отримаєте посилання на захід. Електронні сертифікати будуть розіслані учасникам після проведеного заходу впродовж 2 днів.

Підтримаймо разом Збройні сили України!