Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує новий набір українських школярів та студентів на участь у Єврошколах-2022!

⏰Кінцева дата подачі заявок: 18.00, 10 вересня 2022.
📍До участі в програмі запрошуються:
• учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи);
• студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання.
🗓Онлайн-навчання відбуватиметься 20 вересня – 31 жовтня 2022.
✏️Як стати учасником?
1️⃣Заповнити заявку:
• Посилання на заявку для школярів: https://cutt.ly/5LHZPmd
• Посилання на заявку для студентів: https://cutt.ly/ILHV2Hy
2️⃣У разі успішного проходження конкурсу за заявками, пройти онлайн тестування.
Участь є безкоштовною для відібраних учасників.
📍Більше інформації про Єврошколи доступні на сторінці проєкту: https://cutt.ly/ALBn4bL
Про проєкт
EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, і надає можливість українським студентам та аспірантам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. Крім того, проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив.

Проєкт виконується ГО “Молодіжна альтернатива”, Львівським національним університетом імені Івана Франка, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця.

У рамках школи школи заплановано проведення 10 онлайн модулів. Кожен модуль включатиме:
1) лекцію або презентацію від дипломатів або експертів Представництва ЄС в Україні, провідних європейських або українських експертів, викладачів, практиків;
2) відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри, вебінари для вирішення практичних завдань та інші заходи на платформах Zoom/Webex;
3) онлайн-тест.

Участь у програмі передбачає
– Для отримання сертифікату – проходження 10 (десяти) онлайн модулів.
Сертифікат буде містити кількість кредитів ЄКТС (3 кредити) та інформацію про кількість годин і перелік предметів. Університети, які є партнерами у реалізації проєкту, можуть зарахувати цей сертифікат повністю або частково в межах відповідних дисциплін. Інформацію щодо можливості зарахування сертифікату в інших закладах вищої освіти України (в межах навчальних дисциплін або як документу про неформальну освіту) ви можете отримати безпосередньо в інших ЗВО, показавши опис програми (доступний з кінця березня 2022 року) та сертифікат.
– Активну співпрацю з іншими учасниками та викладачами, тренерами.

Випускники EU Study Days-2022 (студенти та аспіранти ЗВО) разом з випускниками попередніх років братимуть участь у конкурсі на реалізацію свого міні-проєкту, який буде спрямований на просування інтересів громади, запобігання дезінформації, комунікації, просування ідей європейської інтеграції тощо. Цей міні-проєкт також повинен бути реалізований у співпраці з місцевими учасниками Мереж ЄС (Євроклуби, Інформаційні центри ЄС, Team Europe Ukraine, мережі випускників Erasmus, College of Europe)

Хто може стати учасником EU Study Days для студентів та аспірантів.
Організатори запрошують подаватися на конкурс громадян України – студентів та аспірантів закладів вищої освіти України з таких спеціальностей, як міжнародні відносини, міжнародне та європейське право, європейські студії, міжнародна економіка та торгівля, фінанси, бізнес, політологія, право, філософія, історія, соціологія, культурологія, журналістика, а також інших економічних або технічних спеціальностей, які цікавляться європейською інтеграцією та бажають розширити свій світогляд.

Заявки на участь у конкурсному відбору приймаються від осіб віком від 18 до 25 років, які:
– є студентами магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання;
– є аспірантами будь-якої форми навчання.
До участі у відборі допускаються лише особи, які не брали участі у програмах EU Study Days попередніх років.

Конкурсний відбір проходитиме у 2 етапи:
1) відбір за заявкою;
2) онлайн-тестування на платформі EU Study Days, посилання буде надіслано після проходження першого туру.

Участь у програмі повністю фінансується Представництвом ЄС в Україні.
Робочими мовами EU Study Days є українська та англійська. Мінімальний необхідний рівень володіння англійською мовою – В2/С1. Організатори на етапі відбору можуть провести співбесіду для перевірки цього рівня, а також залишають за собою право на будь-якому етапі не допускати до участі в програмі осіб, які виявляють недостатній рівень володіння англійською мовою.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити цю анкету до 18:00, 10 вересня 2022 року.

Найкращі 20 учасників, які повністю виконали програму навчання за онлайн модулями, будуть запрошені на літню або зимову школу, яка відбудеться на базі одного з закладів вищої освіти України.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.