Минулого року, до Дня Незалежності України, у Житомирі був встановлений новий національний рекорд: найбільша кількість символів України на одному полотні, намальовані дітьми. Загальна кiлькiсть українських символів – 277. Цього ж дня була дана символічна назва картині – «Ти у мене єдина». Висота полотна – 1 метр 44 сантиметри, довжина – 60 метрів 12 сантиметрів. Картину малювали акрилом, протягом двох днів, 410 дітей, віком від 6 до 16 років. Сюжет, який зображений на картині – це незалежна, соборна, вiльна, єдина, непоборна Україна!

Раді повідомити, що 14 жовтня 2022 року о 14:00 в Домі українськоï культури вiдбудеться благодійний аукціон «Україна очима дітей», який присвячений бійцям 95-ої окремої десантно-штурмової бригади. Під час аукціону будуть представлені полотна (лоти), які і встановили національний рекорд України. Виручені кошти будуть переказані на потреби вищезазначеноï бригади.

Також звертаємо Вашу увагу, що, окрім лотів, будуть представлені патріотичні бокси із підписом Валерiя Залужного – «Русскій воєнний корабль…ВСЬО!», «Доброго вечора, ми з України!», «Пес Патрон!», «Українська мрія». Кожен бокс містить у собі конверт, марки, листівки та магніт.

Запрошуємо Вас долучитися до аукціону!

ЛОТИ: Національний рекорд України, патріотичні бокси із підписом Валерія Залужного, картини житомирських митців, секретні лоти
Для перегляду лотів.
Для участі необхідна обов’язкова реєстрація.