Студенти з усього світу все більше цікавляться феноменом України та українців! Відтепер онлайн-курс «Ukraine: History, Culture, and Identities» доступний для понад 10 мільйонів користувачів освітньої платформи Coursera.

Курс отримав відзнаку University of Washington! Саме завдяки ретельній академічній перевірці навчальні матеріали отримали офіційну рекомендацію та право розміщуватись на глобальній освітній платформі Coursera.

Це короткий ознайомчий курс з історії, культури та суспільства України — від середньовіччя до сьогодення. Він не лише дає базові знання з історії та культури України, але й показує вплив України на європейську та світову історію.

Окрім відеолекцій, курс містить додаткові джерела: тексти, відео та інтернет-ресурси, які дадуть змогу поглибити знання про Україну.

Курс — безкоштовний. Мова — англійська. Реєструйтеся, навчайтеся та діліться з близькими: https://bit.ly/3XIB2qi

Онлайн-курс «Ukraine: History, Culture, and Identities» розроблено Українським інститутом, студією онлайн-освіти EdEra та Національний університет “Києво-Могилянська академія”.