Представництво ЄС в Україні оголошує набір українських школярів та студентів для участі у EU Study Days (Єврошколи) – 2023.

EU Study Days in Ukraine – освітній проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, започаткований у 2013 році. Проєкт має на меті розвиток мережі випускників, які цікавляться питаннями європейської інтеграції й спільно реалізують власні ініціативи у різних сферах діяльності. EU Study Days допомагає знаходити однодумців, які бачать розвиток України як європейської держави. Мережа випускників налічує вже понад 1800 осіб.

У 2022-2025 роках проєкт виконують ГО “Молодіжна альтернатива”, Львівський національний університет імені Івана Франка, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Кінцева дата подачі заявок: 06 березня 2023, 20:00
Хто може подавати заявку?
• учні середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи);
• студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання.
Що чекає на учасників EU Study Days?
• Нові знання про ЄС.
Програма складається з 10 навчальних модулів, які включають відео-лекції та презентації від українських та європейських експертів, онлайн вебінари за участю експертів та інтерактивні заняття – відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати тощо.
• Можливість реалізувати власний мініпроєкт.
Проєктна діяльність є однією з важливих складових навчання у EU Study Days. Студенти та аспіранти матимуть можливість втілити у життя власний проєкт, направлений на поширення інформації про цінності та політики ЄС.
• Сертифікат про проходження курсу.
Сертифікати міститимуть інформацію про тривалість навчання, кількість годин та перелік модулів, а для учасників-студентів – кількість кредитів ЄКТС.
• Можливість взяти участь у очній літній або зимовій школах.
20 найактивніших та найуспішніших учасників з числа студентів та школярів візьмуть участь у літній чи зимовій офлайн школі, які відбудуться на базі одного з закладів вищої освіти України.
Навчання проходитиме з 15 березня до 31 травня 2023 року.
💡Як стати учасником?
1. Заповнити заявку:
У разі успішного проходження конкурсу за заявками пройти онлайн-тестування на платформі https://www.eustudydays.in.ua/
Не втрачайте можливість отримати актуальні знання про Європейський Союз!

Більше інформації можна знайти на сайті проєкту.

Умови відбору для студентів за посиланням.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *